Nauka gry, pianino,gitara,skrzypce i innych instrumentach oraz zajecia muzyczne

Nauka gry na pianinie,gitarze,flecie,trabce, nauka spiewu oraz nauka gry na innych instrumentach

Nauka gry na instrumentach muzycznych !

Zapraszamy na naukę gry na pianinie, gitarze, skrzypcach, flecie, trabce i innych instrumentach oraz naukę śpiewu !

Indywidualne lekcje muzyczne

Autor: muzycznaprzystan.com |

Instrumenty muzyczne

Chcesz nauczyć się gry na pianinie? Dobrze trafiłeś, Warszawa to miejsce gdzie prowadzona jest przez nas nauka gry na pianiniei oraz innych instrumentach. Nauczanie w muzycznej przystani przygotuje osoby o różnym stopniu zaawansowania.

Nauczyciele kończyli wyższe szkoły muzyczne w Polsce i zagranicą dzięki czemu możemy zapewnić wysoki poziom nauczania stosując metody dostosowane do poziomu zaawansowani i możliwości uczniów.

W rozwoju zdolności muzycznych kluczowych jest pierwszych dziewięć lat życia, dlatego edukację w tym zakresie należy zacząć jak najwcześniej. Zajęcia prowadzone są przez absolwentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina według autorskiego projektu, w oparciu o elementy metod: Suzuki oraz Bajkowskiej. Najpopularniejsze instrumenty to pianino, gitara, skrzypce, trabka w muzycznej przystani można jednak uczyć się również na innych mniej znanych instrumentach jak flet czy perkusja.

Indywidualne lekcje muzyczne

Autor: muzycznaprzystan.com |

Nauka gry na pianinie

"Nauka gry na pianinie obejmuje kilku letni cykl nauczania. W ramach prowadzonych zajęć początkujący uczeń opanowuje materiał w takim samym zakresie jak w podstawowej szkole muzycznej. Program nauczania jest urozmaicony, obejmuje zarówno materiał rozwijający technicznie (gamy, etiudy) jak i podstawy muzyki klasycznej (utwory polifoniczne, sonatiny) oraz utwory muzyki rozrywkowej (pop, jazz, rock). Naukę gry można rozpocząć w dowolnym wieku. Warunkiem osiągnięcia sukcesu jest tzw. poczucie rytmu. Jeśli potrafisz wyklaskać usłyszany rytm możesz uczyć się gry na pianinie. Nie martw się, jeśli nie posiadasz instrumentu. Umożliwiamy grę u nas na miejscu i pomoc w wypożeczeniu lub zakupie pianina.

Flet, trąbka, gitara, skrzypce i inne

Autor: muzycznaprzystan.com |

Pozostałe instrumenty

Nauka gry na pianinie i innych instrumentach to idealny sposób na rozwój muzyczny a także intelektulany. Poznawanie zasad muzycznych harmonii i kompozycji było w dawnych czasach podstawą wychowania, który pozostaje dzisiaj trochę zaniedbany. Muzyczna Przystań pomoga wypełnić tę lukę proponując naukę gry na różnych instrumentach zaczynając oczywiście on Lekcji Pianina, nauki gry na skrzypcach oraz wiolonczeli czy fletu.

nauka gry na pianinie

Nauka gry na pianinie

nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze

nauka gry na skrzypcach

Nauka gry na skrzypcach

nauka gry na flecie

Nauka gry na flecie

nauka gry na trabce

Nauka gry na trabce

Możesz zacząć od podstaw lub szlifować swój warsztat muzyczny pod okiem profesjonalnych nauczycieli.